Občania proti mediálnemu teroru

Autor: Michal Kravčík | 29.9.2014 o 13:31 | Karma článku: 6,01 | Prečítané:  673x

Tak, ako v parlamentných voľbách v roku 1998 sme my občania Slovenska sa zmobilizovali a zastavili prorusku orientáciu Slovenska Mečiarom, tak teraz v novembri vytvárame hrádzu terajšej proruskej orientácii. Ako to urobíme?

Nuž jednoducho tak, že my občania Slovenska v novembrových voľbách dvihneme zadky a pôjdeme k volebným urnám z princípu voliť tých starostov, primátorov i poslancov, ktorí sú ďaleko od súčasnej štátostrany a najlepšie od všetkých politických strán, či politických straničiek.

Pretože nedôverujme masívnej straníckej politickej kampani bilbordami, účasti politických papalášov na volebných kortešačkách kandidátov na verejné funkcie v našich mestách a obciach. Odmietame účasť na masových mítingoch v športových halách, guľášových i pivných politických zábavných srandičkách.

Preto prichádzame so zmenou zdola, keď kultúra politických papalášov zlyháva. Tak, ako sme dokázali byť zodpovední v roku 1998 a obhájiť pozíciu Slovenska v demokratickom svete, teraz sme zas zodpovední za smerovanie Slovenska v zložitej politickej turbulencii nie len na Slovensku, ale aj v Európe, či vo svete.

Keďže máme radi Slovensko, pomáhame mu práve tým, že odhadzujeme stranícku ideológiu a ideme v novembrových voľbách voliť tých, ktorí majú víziu, aj keď ich je slabo počuť v mediálnom terore a nie tých, ktorí masovou medializáciou nás ohlupujú, aby sme v deň volieb dosiahli extázu ich nenahraditeľnosti pre náš život.  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Jankovská sa priznala k svojej trestnej činnosti, vypovedala o korupcii

Za rozhodnutím Jankovskej vypovedať nie je zlomená psychika ani iné vplyvy, tvrdí jej advokát.


Už ste čítali?