Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Fico chudobným berie a bohatým dáva (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

Vážený autor článku,

Obávam sa, že R.F. chcel práve a len to, aby bolo jeho meno (pokial možno) čo najviac medializované a hoc aj kritizované. Ako inak, najmä v súvislosti s kandidatúrou na post pedzidenta SR.

Videl - počul som reakcie masmédii na "správu správ" a všimol si určitú formu slovenskej hystérie, ktorá sa často podobá na detské spontánne reakcie na reakcie.

Váš článok je v podstate v pohode, len sa skutočne obávam, či množstvo reakcii na "správu správ" nazačne vyvolávať odhodlanie obyvateľstva mať za prezidenta "prezidenta prezidentov".

Želám Vám fajn deň a príjemné sviataky v krajine, ktorej väčšinové obyvateľstvo sa mylne domnieva, že kapor je viac, ako Ježiško.

BLOGer
 
Hodnoť

Včera istá rozhlasová stanica

odvysielala informáciu o kandidatúre najväčšieho z najmenších spôsobom, ktorý je poľutovaniahodný a je irelevantné, či išlo o žart, alebo nie.

Moderátor uviedol, že pustia najdôležitejšie prejavy politikov svetovej histórie a v jednom z nich R. F. oznamoval, že kandiduje na post prezidenta SR.

Ďalej: moderátorka evidentne nadšená z kanddidatúry R.F. začala hovoriť o jeho telesných prednostiach a povedala, že ON je najsilnejší zo všetkých kandidátov, veď "sme ho už videli od pása nahor neoblečeného".

Kto chce, nech si hovorieva a píše čo chce. "Pozor však" na to, ako si obyvateľstvo s informáciou naloží.

A "ONO" si naloží.

BLOGer
 
Hodnoť

Vy sa považujete za obyčajného človeka?

Výžený autor článku:

Prečo sa považujete za obyčajného človeka?

Ste jedinečný, lebo s najväčšou pravdepodobnosťou nemáte kópiu široko ďaleko v nami poznanom vesmíre.

Každá osoba je jedinečná.

Každá chvíla je jedinčená, lebo vo svojej podstate je neopakovateľná.

Prečo ste si od mesmédii a z úst verejného klebetenia nechali nahovoriť, že ste Človek nikto...??!!??!!??

Práve tvrdenie o ľudskej obyčajnosti, bežnosti, všednodti, pomáha R.F. na jeho ceste k doživotnému premiérovaniu, či dokonca prezidentovaniu.

Chcete tu mať "kolobeh" na najvyšších postoch ako v Rusku? Ak áno, tak píšet o svojej obyčajnosti, bežnosti.

Je snáď R.F. neobyčajný?

Podľa mňa nie.

To len "ľud" sa mylne domnieva, že potrebuje "vodcu vodcov".

Už nie sme stádom niekde v 13. storočí.

Alebo sme... stádom...?

BLOGer
 
Hodnoť

prečo je vysoká nezamestnanosť....

a súčasne rastie ekonomika? V správe CIA pred 15 rokmi o SR bolo konštatovanie že HDP je 100 % a HNP 70 %
V SR je veľmi dobré podnikateľské prostredie a vysoká konkurencieschopnosť (platí to pre veľké zahraničné firmy, ktoré majú daňové prázdniny, finančné stimuly....). Tieto firmy však fungujú ako odsávače dôchodku do zahraničia (aj cez transférové ceny aj cez neplatenie daní). Ak máte čas, pozrite si ako sa realizuje neplatenie daní veľkými firmami vo svete (napr. v GB) a o čo sa pokúšajú v EÚ. Veľkí investori po príchode nezvýšili zamestnanosť, len sa zamestnanci presunuli z malých a stredných firiem k nim (navyše dostali stimuly). Zamestnanosť všade vo svete zabezpečujú hlavne malé a stredné firmy. Navyše ak niekto hovorí o ziskovosti, prosperite, konkurencieschopnosti veľkých investorov...tak by mal vedieť aj to, že aj vo svete na tieto PLUSY prispievajú hlavne malé a stredné firmy (ktoré sú v závislom postavení - jednostrannom). Ten rozdiel medzi HDP a HNP v náš neprospech sa prejavuje tak, že tých 30 % ide na investície a pracovné miesta niekde inde ako v SR.
 
Hodnoť

P. Kravčík. Vždy som mal pocit,

že sme na jednej vlne, ale toto ste posr*** . "Model ekonomiky, kde bohatšie vrstvy bohatnú a chudobné chudobnejú je predsa politickou agendou pravicových politikov". Ako ste takúto kravinu mohli napísať. Ste si vedomí toho, že klasický ficovolič to zoberie doslovne?
 

 

Asi som to mal inak napísať. Myslel som to ironický.
 

Vidím, že som sa vo Vás nemýlil.

Sme na jednej vlne.
 

hmm

ale, ved to je normalna vec v kapitalizme, ze bohati bohatnu, a chudobni chudobneju.
 

no ved ano...

halaszova strana milionarov a miliardarov a majitelia k§§m€r s.r.o., su predsa jedina pravicova strana na sk politickej scene. a to, co sa tu verbalne deklaruje za akusi "pravicu", su predsa socialisti. alebo uz neplatia zakladne politologicke dogmy, mohutne rozsirovane najma touto skupinou? napriklad, ze "pravica zije za svoje". nalepena na statny cecok uz viac ako dvadsat rokov, ze?
naopak - halaszovci za svoje ziju, za peniaze zarobene vlastnou hlavou. no a co na tom, ze predtym to boli statne a nasledne boli ukradnute z verejnych fondov? ale teraz su to peniaze ich s.r.o. a kludne by luxusne vyzili aj bez oficilnych prispevkov zo statneho rozpoctu. stacili by im na to podiely a provizie z kadejakych mytnych tendrov, dialnic ci informacnych systemov.
no a klasicky halaszov volic nic podobne necita, hlavne nie tu. a vlastne ani nikde inde, on naposledy cital nevedkove dobrodruzstva, aj to v ludovej skole povinne, aj to len prvych pat stran, tak ziadne obavy. ak by cital aj nieco ine, nemohol by predsa byt halaszov volic.
 

Ficovolič dnes číta "Vševedkove Istoty".

.
 
Hodnoť

vážený pán autor ... ja len

máte pocit , že ak by vo vláde sedel mikloš či nebodaj sulík alebo / božeuchovaj/ štefanec, tak na slovensku budú bohatí dávať chudobným ?!!!.
nuž chudobný duchom ste potom , žiaľ VY !
... a aspoň na Vianoce by ste nemusel prispievať do SMEčkárskej antificovskej žumpy !!!
 

testo

Vidno, že si inteligent - ficovolič s IQ 50. Také hlúpe je ajTtvoje vyjadrenie. Ozaj, bol Štefanec v nejakej vláde, čo ho tam pletieš? No a pokiaľ ide , pre teba o pána Mikloša, tak naposledy sa ukázal znížením Ficovho dlhu, vyše 8% HDP za 15 mesiacovv krátkej Radičovej vlády. A to ten najlepší Fico nedokázal odovzdať lepšie? Takže, ak uvažuješ o chudobe ducha, padlo to tento raz na teba. Nevieš ani prečítať pár viet s pozumem? Maturoval si v sedmičke?
 

olegin

Najskor prečitaj , potom premysli / teda predpokladam že maš vyššie IQ ako to tebou spominane 50 / a až potom napiš nejaky prispevok.
Testo nenapisal že Štefanec BOL vo vlade , ale že AK BY BOL vo vlade - verim , že tvoje IQ rozlišuje tieto dve alternativy. Ale hlavne že si ho sprdol tou maturitnou sedmičkou - ozaj , kde maju na gympli sedem ročnikov ? Lebo ja som maturoval v štrtom ročniku a necitim sa preto oproti tebe v nejakej intelektualnej klbke.
A ten tvoj - pán - Mikloš , to je ten čo ako politicku zodpovednost za totalny bordel na danovom riaditelstve , kde si dosadil svojho kamoša prehlasil , že ho niektori sklamali - a tym to bolo z jeho strany uzavrete ? Tak to je pán ako sa patri :-)
 

drahý priateľu,

ad primum/ nie som ficovolič
ad secundum / nemusí mať každý také isté IQ ako TY
ad tertium/ ficovi vletela do vládnutia finančná kríza , v 2008 roku (ak si dobré pamatám) bol rast HDP okolo 8,5%a o rok na to prepad na 1% !a to bol objektívny prúser pre každého normálneho ekonoma
ad quartum/ maturoval som,aj promoval , aj nadstavoval ...Podľa toho čo píšeš, ty si maturoval 3x - aj to neviem či úspešne
 

ja len k tvojmu" pocitu"

že Fico vojde do dejín ako premier ktorému počas jeho vlády sa zvýšila nezamestnanosť z 8,5% na dnešných 15 % ! A Dzurinda je v dejinách ako premier ktorému sa počas jeho vlády znížila nezamestnanosť zo 17 % zdedených od Mečiara na 8,5 % ktoré odovzdal Ficovi!!!! Len tolko súdruhovia .
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

Preco? Preto ze...

No lebo naslubovat dochodcom ze sa budu mat lepsie je take jednoduchen a tych starsich volicou je pozehnane. Predtym volili Vladka a teraz im naslubuje socialne istoty Smer a Fico a bohzial je to tak.Oni stale slepo a z dvoverou budu volit takych ludi a strany.
 
Hodnoť

Najkrajší vianočný darček

pre tento národ by bol človek-politik, ktorý by rečami aj skutkami konečne slúžil občanovi!
Človek, ktorý by nemyslel len na svoje vrecká ,ale snažil by sa o prospech všetkých aj tých modrých,červených,fialových.....
Takého však na Slovensku zatiaľ niet, jedine že by sa narodil počas týchto sviatkov.
Slovensko si už konečne zaslúži úspech a napredovanie!
To však s našimi sebeckými, politikmi s lepkavými prstami nikdy nenastane.
Všetkým veľa zdravia a úspechov a netrápte sa farbou polit.spektra,myslíte na to, že profitujú vždy tí hore!
 

 

Ono ikdyby se narodil, nesplnil by další podmínku, a tou je věk. Než by jí dosáhl, já bych jej bohužel již nezažil :(
 

Justus

Pozrel som si aj starščie články a o tom Dzurindoivi drístaš. Jeho vlády boli doteraz najlepšie, až kým mu teda nešiblo. V tom je problém, pán nám ohlúpol a dal sa Mečiarovou cestou a tak aj skončil "maratónec Fúzik!"
 

1 2 >

Najčítanejšie


 1. Rudolf Pado: O čom Sulík pod Tatrami decentne mlčí 96
 2. Michal Májek: Maturita po novom 54
 3. Roman Janciga: Rozhovor s mladým infektológom z Kramárov 39
 4. Anna Černáková: "Dištančné" plnenie snov 33
 5. Martin Greguš: Koľko infikovaných by Vallo potreboval v Bratislave, aby chcel 2kolo? 2706 mu nestačí... 27
 6. Lubo Repka: Na ostrovoch, ktoré v minulosti slúžili ako trestanecká kolónia 25
 7. Iveta Kompišová: Prvá žena - nositeľka Nobelovej ceny za mier - bola rodáčka z Prahy 24
 8. Július Kovács: Róbert Kaliňák šéf Slovenskej mafie 21
 9. Karol Labaš: S čím sa Richard Raši verejne nechváli 21
 10. Dominika Kislíková: Potulky po najvýchodnejšom východe Slovenska 20

Rebríčky článkov


 1. Marcel Karvay: 24601
 2. Július Kovács: Róbert Kaliňák šéf Slovenskej mafie
 3. Lubomir Zahora: Umenie švov
 4. Patrik Lenčéš: Kostoly na Slovensku: Zatvorené pre ľudí, otvorené pre nebo.
 5. Miriam Studeničová: Sila celku zvíťazí!
 6. Boris Mlsna: Vakcíny verzus testy? Testy športovcom pomáhajú, no riešením je len vakcína
 7. Štefan Vidlár: D O J E M
 8. Jozef Legény: Umierať a dať sa šklbať v Revúcej
 9. Marek Zajac: Prečo sa mnohým ľuďom nedarí nájsť si vhodného partnera
 10. Jaroslav Polaček: Napriek korone predkladáme ambiciózny a transparentný rozpočet


Už ste čítali?