Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prezident Kiska začal s očistou odbornosti vo verejnom živote! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

Zasa sa mi chce vracať

Veď to sú tie argumenty hlavného ogrgeľa domu hrôzy. Vraj pätnásťročná prax. To, že toto nič nehovorí pre výkon ústavného sudcu je podľa westernového santera škoda rozoberať. A takíto (új)ovia nám vládnu.
 
Hodnoť

Hlavne nech to vydrží

Do vysokej politiky vstúpilo už niekoľko ľudí s osobnou integritou, a predsa ich to prostredie celkom slušne "rozobralo"... Len nech to pánovi Kiskovi vydrží. Úprimne mu držím palce. Díky za článok.
 
Hodnoť

šokujúci postoj

"Do verejných funkcií sa tak dostávajú treťotriedni odborníci, nezvládajúci odbornosť vyplývajúcu z tej - ktorej pracovnej pozície."
Ako keby som videl experta na ekologicke vodné hospodárstvo, vynálezcu ochrany proti povodniam zanesenými hrádzkami, autora teórie povodu zemetrasení z vody, záchrancu celoslovenskej zamestnanosti 3-týždňovými brigádami pri stavbe hrádzok za štátne peniaze, predajcu modrých sudov na Spiši, tvorcu serveru hornošarišských umelcov, finančného kalkulátora zatrávnených striech za pateurovku, ôsmeho zo skrachovaných Siedmych košických statočných, neúspešného kandidáta na europoslanca, atď. atď.
 

 

S tým rozdielom milý junako, že ja som za 25 rokov bol vo verejnej funkcii len 10 mesiacov a vytvoril som prácu pre viac ako 7 tisíc nezamestnaných a aj to, čo si pamätáš. A ty junako, čo si spravil? Si vo verejnej funkcii a nikto o tebe nevie?
 

nedaj sa vysmiať

prehadzovanie hnoja z jednej kopy na druhú je aká práca pre 7000 nezamestnaných? Takých odborníkov nájdem na každom prste desať, si nasmiech nielen odbornej verejnosti, ale každému kto len trochu premýšľa.
 

"Vytvoril pracu"

pako...
To podobne hocijaky zlocinec moze tvrdit, ze "vytvoril pracu" - pre vysetrovatelov, sudcov a bacharov.
 

Je to príjemný pocit,

keď ťa rudý kmér primitīvne uráža. Hneď måš spätnú väzbu, že tvoja práca nie je zbytočná.
 
Hodnoť

Kiska je taký odborník ako aj ty

vyzná sa len v kšeftoch.
 

Martina,

pozor, aby ťa z tej nasranosti, že ti nezvolili fica za prezidenta, neporazilo. :-)
 

skôr ma ide poraziť, že ste zvolili

úžerníka. Ale dá sa to prežiť. svet sa okolo neho netočí. tlak mám dobrý, porážka nehrozí :-)Fica som nevolila, volila som Čarnogurského.
 

No to sa mas cim chvalit

zlodej na ntu. Spolu so svojou family uz dlhe roky tuneluje tento stat.
Staci sa pozriet kto podpisoval zmluvy za nebankovky a kto robil potom rozne "zastupovania" poskodenych a vysledky.
 

Myslel

som si, z tych sposobov kricalo ciste ludactvo a lagre a velky brat ktory je prave poruke, moze byt germansky, rusky alebo cinsky, to je jedno.
 
Hodnoť

 

vôbec sa nedudem diviť ak budú chcieť Kisku obviniť z porušenia ústavy a odvolajú ho. Včera sa porušením ústavy oháňal na TA3 chrapúň splaška
 

Nieco

vymyslia..uvidime nakolko to budu moct bez priamej intervencie vychodnych poradcov aj realizovat.
 

 

tak,máme tam nášho pána prezidenta...ked sa za neho postaví národ a vyženie tu tlupu darmožračov z parlamentu,čo už nevie,kam od rozkoše,heheh
 
Hodnoť

je neuveriteľné, že

odbornosťou sa tu oháňa človek, ktorého protipovodňové opatrenia spočívajúce v budovaní hrádzok nekvalifikovanou pracovnou silou v prírodných stržiach a roklinách popierajú akúkoľvek aj tu poslednú štípku odbornosti.
Navyše toto riešenie bolo prijaté bez akejkoľvek odbornej diskusie a navonok pôsobí ako exaktná ukážka netransparentnosti s výrazným politickým krytím.
 

Spomínal som, že som vo verejnej službe

pracoval 10 mesiacov, z 25 rokov po revolúcii. Museli Vás odborníkov, pred potupou a biedou vodného hospodárstva, zachraňovať nezamestnaní a jeden vodohospodár, ktorý vyštudoval priehrady. Za to by ste mali tlieskať nezamestnaným a nie ich urážať. Ak by sme to tak nenastavili, tak aj túto skúsenosť by ste udusili vo vašich mafiánskych praktikách a celému svetu by ste dokazovali, že sa lacnejšie a jednoduchšie nedá robiť, len aby ste mali prachy aj za to, že nič nerobíte. Vydierate štát a ten rok 2011 vám to prekazil, lebo sa to urobilo rýchlo a nestíhali ste ani zareagovať. Teraz robíte všetko možné, aby ste to dieťa pochovali za živa. Život ide ďalej a celý program už uberá EÚ i iné štáty zo sveta. Vás na vode zaujímajú len peniaze a kšefty a nie ochrana vody, preto sa vám nedarí. Ak by ste sa boli k iniciatíve pridali, Slovensko by v tomto koncepte mohlo byť lídrom na mape sveta. Žiaľ vaša duchovná bieda bráni aby sa tak stalo. A čo sa týka politického krytia. Tak vedzte, že vodné hospodárstvo od 50-tých rokoch bolo podriadené priamo Ústrednému výboru Komunistickej strany Slovenska a máte problém sa z toho vymaniť. Tak neviem prečo máte mentálny problém pochopiť a noví politici majú inú predstavu riadiť vodné hospodárstvo.
 

Klameš Kravčík

nie len ty si pracoval v štátnej službe. A tam si dakuščičko pričuchol k mentálnej prostitúcii! A schvalovat porušovanie zákona v akejkolvek podobe je na postavenie k múru. A je jedno kto a ako to robí. Proste SK skutočné bahno a ešte čítam, že odvolávanie sa na cyrilometodejské tradície je z historického hladiska blbost. Tak sa len potvrdzuje, že sk je historický omyl , je to národ deštrukčný a preto doteraz nič nedosiahol a nedosiahne. To, že systém ochrany prírody je taký , je důsledkom vztahu slováka k životu. Za hlbokého socializmu smeboli ako trampi prenasledovaní za čistenie Ružína, Raja... Za to večerné zapálenie ohna vo vykopanom ohnisku, po ktorom ráno nebolo ani pamiatky, zato s plnými vrecami odpadkov... Priehradky sa nikam neposunuli a výsledok je stále len priživovanie sa na verejných zdrojoch...
 

Aha už mi to je jasne, kde je problém

Ty vieš o tom, že opravovať poškodenú krajinu je porušovanie zákona? A poškodzovať sa môže beztresne. Už som pochopil. Všetci tí, ktorí poškodzujú krajinu neporušujú zákon a tí, ktorí opravujú poškodenú krajinu konajú protizákonne a treba ich postaviť k múru. Pekne si to vystihol. Ano maš pravdu a o tom napíšem samostatný blog.
 

Som zmäteni, Kravčík...

Vo svojom príspevku o sebe hovoríte, že ste VODOHOSPODÁR, KTORÝ VYŠTUDOVAL PRIEHRADY. Doteraz ste sa však všade (vrátane kandidátnych listín politických strán) prezentovali ako HYDROEKOLOG A ENVIROMENTALISTA. Vedeli by ste už konečne pre vašich zvedavých fanúšikov napísať ako to s vami je naozaj?

A keby ste sa zhodou nepredvídateľných náhod naozaj rozhodli čosi napísať, tak by ste mohli uviesť aj dôvody, pre ktoré vám bolo na 10 mesiacov zo štátnych prostriedkov pridelených viac penazí, ako špecializovanému podniku s 3000 zamestnancami na 4 roky.
 

1 2 >

Najčítanejšie


 1. Michal Porubän: Senzácia : O poslanca Ľuboša Blahu prejavil záujem Oxford,Harvard a aj Princeton ! 59 657
 2. Martin Ondráš: Prvý minister novej vlády o ktorého sa zaujíma generálna prokuratúra 16 759
 3. Michal Šimečka: Dedičstvo Fica a Pellegriniho - sme poslední v EÚ 3 623
 4. Peter Slamenik: Cibuľkovej manžel je ako Columbova žena 1 869
 5. Július Kovács: Dúhový Peter pokračovateľ Mečiara a Fica želaný oligarchami. 1 343
 6. Martin Greguš: RTVS – Pumpa: Koliková, Lučanský...patrí smrť a samovražda do humoristickej relácie? 1 340
 7. Michal Porubän: Komu skutočne pomohol general Lučanský? 1 318
 8. Rudolf Pado: 32-tisíc ton nebezpečného prachu na Orave, policajti obvinili štyri osoby 1 055
 9. Filip Pastorek: Mestský úrad Luhačovice definitívne prehral súdny spor so Slovákom 975
 10. Jan Pražák: Člověče, nekoukejte mi do výstřihu! 926

Rebríčky článkov


 1. Dušan Seberíni: Nehádžte perly pod svine. Príhovor ministrovi zdravotníctva
 2. Erik Koncz: Kam ísť, keď sa bude dať 01: Pustý kostol
 3. Peter Biščo: Zlé jazyky hovoria, že ...
 4. Július Kovács: Poslanec Hlasu Ferenčák a primátor Kežmarku. Nakopaný do zadku ministrom obrany.
 5. Gabo Németh: Gabriel Németh recenzia Ján Maršálek Spoločnosť bez svetla , O súmraku našej kultúry....
 6. Jozef Kovalík: Ako som vycestoval v čase lockdownu na narodeninovú párty
 7. Miriam Studeničová: Zmätenosť pojmov
 8. Michal Porubän: Senzácia : O poslanca Ľuboša Blahu prejavil záujem Oxford,Harvard a aj Princeton !
 9. Stanislav Martinčko: Pellegriniho HLAS volá! Ľudia pustite nás ku korytám, uvidíte, ako vám bude!
 10. Rastislav Vasilišin: Skúste tieto životné triky a budete mať úspešný rok


Už ste čítali?