<![CDATA[Príspevky používateľa: Balrog]]> http://sme.sk/diskusie/rss.php Fri, 22 Jan 2021 23:08:35 +0000 sme.sk en-us http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss <![CDATA[Super.]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/25122713/ziadna-propaganda-dievcatko-ktore-tweetuje-z-aleppa-je-skutocne.html 25122713 Fri, 16 Dec 2016 07:13:49 +0000 <![CDATA[Uf uf]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/25117162/presovcan-martin-stupil-na-klinec-dnes-bojuje-o-zivot.html 25117162 Wed, 14 Dec 2016 08:55:44 +0000 <![CDATA[Zubný kaz a iné zubné výkony]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/25097969/ako-ma-vyzerat-spravna-preventivna-prehliadka-u-vseobecneho-lekara.html 25097969 Wed, 07 Dec 2016 09:50:58 +0000 <![CDATA[Nemám rád Šmouly! :(]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/25097409/prva-banka-prelomila-tabu-a-zvysila-uroky-na-hypotekach.html 25097409 Wed, 07 Dec 2016 07:08:45 +0000 <![CDATA[Snowden je zradca]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/25080630/zostala-s-najhladanejsim-muzom-ameriky-kto-je-lindsay-mills.html 25080630 Thu, 01 Dec 2016 08:51:52 +0000 <![CDATA[Čítate to po sebe ?]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/25077409/cibulkova-o-pripravnom-obdobi-tri-tyzdne-si-nedam-dzinsy.html 25077409 Wed, 30 Nov 2016 06:58:24 +0000 <![CDATA[Hrnčiar vydrbanec ...]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/25076021/parlament-schvalil-rozpocet-tieto-opatrenia-zaplatite-z-vasej-penazenky.html 25076021 Tue, 29 Nov 2016 14:35:09 +0000 <![CDATA[Čo k tomuto povedať ... nič ...]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/25043701/prochazku-v-luxemburgu-uz-vypoculi-na-verdikt-caka.html 25043701 Fri, 18 Nov 2016 15:51:05 +0000 <![CDATA[Smer vyberie toho správneho]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/25037660/tim-gorila-odchodom-gajdosa-nekonci-vyberu-noveho-sefa.html 25037660 Wed, 16 Nov 2016 13:35:54 +0000 <![CDATA[Presne tak ...]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/25037654/tim-gorila-odchodom-gajdosa-nekonci-vyberu-noveho-sefa.html 25037654 Wed, 16 Nov 2016 13:34:15 +0000 <![CDATA[Si ty ale blbec]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/25029583/pod-rohacmi-pribudli-stovky-stavebnych-parciel.html 25029583 Sun, 13 Nov 2016 16:17:48 +0000 <![CDATA[Plne sa stotožňujem]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/25019086/miklos-destruktivna-politika-ktoru-robi-putin-ziskala-v-trumpovi-velmi-silneho-spojenca.html 25019086 Wed, 09 Nov 2016 15:44:26 +0000 <![CDATA[Mám návrh ...]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/25011812/najvyssi-vrchol-bratislavy-zostane-nepristupny.html 25011812 Mon, 07 Nov 2016 07:06:40 +0000 <![CDATA[Ehm ...]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/25003135/stredne-taliansko-zasiahlo-dalsie-zemetrasenie.html 25003135 Thu, 03 Nov 2016 12:39:59 +0000 <![CDATA[Ha ha ha ha :)]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/24999021/apple-steva-jobsa-je-na-smrtelnej-posteli-ako-sa-firma-zmeni.html 24999021 Wed, 02 Nov 2016 08:01:20 +0000 <![CDATA[:)))))]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/24987557/sef-policie-podal-trestne-oznamenie-vraj-hlada-prekazky-pri-vysetrovani-gorily.html 24987557 Fri, 28 Oct 2016 11:32:39 +0000 <![CDATA[No zbohom]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/24939585/aj-sns-si-pripomina-exprezidenta-jozefa-tisa.html 24939585 Thu, 13 Oct 2016 12:26:37 +0000 <![CDATA[Tiso je vojnový zločinec]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/24921855/nebol-prvy-skutocny-prezident-slovenska-kym-bol-tiso-na-vrchole-moci.html 24921855 Fri, 07 Oct 2016 17:12:30 +0000 <![CDATA[Deja vu]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/24914457/na-pristavnom-moste-sa-prevratilo-auto-s-bazenom.html 24914457 Wed, 05 Oct 2016 12:35:23 +0000 <![CDATA[Hlavný demagóg a pesimsta]]> http://diskusie.sme.sk/diskusie/dpl/24850936/summit-nastartoval-debatu-hovorilo-sa-najma-o-bezpecnosti-minuta-po-minute.html 24850936 Fri, 16 Sep 2016 14:52:46 +0000